Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZTUKA KSZTAŁTUJE ESTETYKĘ UCZNIA

Program  zajęć rozwija umiejętności i przygotowuje młodzież w zakresie:
  • rysunek:   kompozycja ,  martwa  natura ,  studium  postaci ,
  • podstawy projektowania: form, wnętrz, brył i układów architektonicznych,
Metodyka:

Nauczanie  w  małych  grupach  4-6 osób.

System ćwiczeń dostosowany  do  indywidualnych  potrzeb  rozwoju  uczestnika z  wyraźnie  sprecyzowanym  celem  nauki.
Wykorzystywanie  technik  plastycznych  służy  pracy  nad wyobraźnią  przestrzenną, utrwaleniu dobrego stylu graficznego   i   poszerzeniu  wiedzy  o  geometrii.
Doskonalenie nawyków plastycznych, rzetelnie wykonane zadania to droga do rozwijania predyspozycji i przygotowanie do decyzji o wyborze kierunku studiów.

Wysoka Skuteczność:

Ponad dwadzieścia lat doświadczeń, interaktywna opieka dydaktyczna i dobre warunki warsztatowe  - w efekcie - słuchacze i absolwenci pomyślnie zdają egzaminy wstępne.

Ile osób faktycznie sprawdza się i jest pozytywnie ocenionych przez Uczelniane Komisje Egzaminacyjne?
Miniony r.sz. 2014/2015 potwierdził bardzo dobre przygotowanie uczestników zajęć i sukces - kolejny stuprocentowy rok! Wszyscy „nasi” zdali i dostali się na wymarzony kierunek studiów.

Prowadzący zajęcia:

absolwenci  Politechniki  Gdańskiej  i  WSSP w  Gdańsku, kierunków o profilu architektoniczno-urbanistycznym,  z doświadczeniem  pedagogicznym.

Organizacja:

Czas  trwania  zajęć  jednostkowych:  od 2 – 2,5 godzin.

W  semestrach  zimowym  i  letnim   przewidziano po 16 zajęć  w  kolejnych miesiącach,  przeglądy prac, maratony rysunkowe  i plenery w terenie.

Zajęcia  odbywają  się w Sopocie i Gdyni wg aktualnego planu - patrz aktualności
 
 
Joomla templates by a4joomla